Třída 7.B

Po hodině zeměpisu, sladká odměna

3. 3. 2023

Škola nás baví

31. 1. 2023

Škola nás baví, máme se fajn. Hurá, budou prázdniny a po nich zase zvesela do výuky.

Vánoční vycházka

22. 12. 2022

Vánoce a dárky, to jsme my, byla to paráda. Krásné Vánoce, Vaše děti!!!

Obohacování a zpestřování výuky

31. 1. 2022

Skupinová práce

O zajímavosti nebývá v hodinách nouze

13. 2. 2022

V hodinách vlastivědy a přírodovědy věnujeme pozornost kromě učiva také otázkám popularizace vědy.

Prezentace - těžba diamantů

Vánoční zpívání

21. 12. 2021

Mít tak pejska

14. 2. 2020

Naše třída se zúčastnila interaktivního projektu „Mít tak pejska“. Lektoři Eva a Ondra pod záštitou agentury Kroužky připravili zajímavé setkání dvou kanisterapeutických psů plemene Bernský salašnický pes s dětmi. Žáci se dozvěděli o léčebných účincích terapeutických psů na člověka a mohli si Vendy a Lilly pohladit.

Na vlastní oči jsme viděli situaci, kdy zazvonil mobil - Lilly ho našla, vzala do tlamy a přinesla páníčkovi. Hrou s barevnými obrázky si všichni vyzkoušeli venčení, výcvik a další náležitosti, které k chovu psa patří. Pomyslnou třešničkou na dortu byl konec pořadu, kdy mohly dávat povely psímu kamarádovi samy děti (sedni, lehni, štěkej…). Jen škoda, že se nedostalo na všechny zájemce.

Děti se psem

Lilly si hlazení dětí moc užívala

Děti se psem

Fariz, Hans, Aneta, Nela, Lada, paní lektorka Eva a pes Vendy